Pozývame Vás na seminár KOUČING NA DENNÉ POUŽITIE

Pozývame Vás spolu s Ing. Adélou Karlovskou, MBA na seminár na tému:

KOUČING NA DENNÉ POUŽITIE

Seminár sa uskutoční 10. 4. 2024 od 17:00 v priestoroch V Jámě 1/699, Praha 1.

Témy:

  • Koučing a mentoring (rozdiely, základy a ich pravidlá);
  • Otázkovanie v koučingu (praktický nácvik);
  • Aktívne načúvanie (praktický nácvik);
  • Koučing „do kancelárie“ – rýchla, efektívna koučovacia metóda (praktický nácvik).

Prínosy seminára:

  • Dozvedieť sa, čo je koučing a ako je možné používať koučovacie otázky v bežnej praxi;
  • Vyskúšať si aktívne načúvanie a na čo ho využiť v praxi;
  • Dozvedieť sa, ako získať to, čo potrebujeme bez nátlaku a manipulácie.

Ing. Adéla Karlovská, MBA

Pôsobí na manažérskych pozíciách od roku 2005, kde získala skúsenosti z oblasti riadenia a vedenia zamestnancov, managementu projektov, firemných procesov a z finančnej oblasti. Pracovala v medzinárodných veľmi dynamických spoločnostiach zameraných na zákazníka a na výsledok.

K prehĺbeniu svojich odborných zručností absolvovala rekvalifikačné kurzy u MŠMT Lektor ďalšieho vzdelávania a Kouč. Je certifikovaný SCRUM Master. Absolvovala tiež ďalšie rozvojové vzdelávacie programy zamerané na management, komunikačné a prezentačné zručnosti, asertivitu, vedenie a motiváciu tímov, stress management, time management, projektové riadenie, agilita, wellbeing a pod.

V súčasnej dobe sa aktívne venuje lektorskej činnosti, organizuje akreditačný kurz MŠMT Kouč. Venuje sa individuálnej práci s klientmi formou osobných konzultácií a koučingu. Vo svojej praxi využíva i metód NLP (neuro lingvistického programovania) a terapeutické formy tzv. integračných konštelácií.

Spolupracuje na mentoringových projektoch v nadácii, neziskových organizáciách a obchodných komorách, kde zároveň prednáša. Učí na MBA školách.


Účasť na seminári je zadarmo a jeho kapacita je obmedzená. Prosíme o potvrdenie Vašej účasti na e-mailovej adrese pozvanka@britschool.cz.

Každý účastník má možnosť získať aj certifikát, ktorý potvrdzuje jeho účasť na tomto seminári. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať aj na e-maile: pozvanka@britschool.cz, a to najneskôr do 2. 4., kde Vám budú oznámené ďalšie podrobnosti. Certifikát je spoplatnený čiastkou 400 CZK.

Potrebujete radu?

+420 601 553 562 Po—Pá 9.00—17.00
info@britschool.cz Odpovieme do 24 hodín
V Jámě 1, 110 00 Praha 1 Navigácia k cieľu