Štúdium BBA

Bachelor of Business Administration (BBA) je profesně vzdělávací program,
který posouvá vědomostní laťku účastníků na další možnou úroveň.

Čo to je BBA?

Bachelor of Business Administration (BBA) je profesijne vzdelávací program, ktorý je určený pre uchádzačov so stredoškolským vzdelaním a s minimálnymi praktickými skúsenosťami. BBA možno považovať za prípravnú fázu pre absolvovanie MBA – vyššieho stupňa manažérskeho vzdelávánia. BBA programy sú špeciálne navrhnuté tak, aby študentom poskytli dostatočné teoretické znalosti základných oblastí managementu.

Pre koho je štúdium BBA určené?

Tento program je určený pre uchádzačov so stredoškolským vzdelaním a s minimálnymi praktickými skúsenosťami, ktorí chcú získať základné vzdelanie v oblasti managementu.

Ako štúdium prebieha?

Štúdium programu BBA na BRITISH BUSINESS SCHOOL sa skladá zo siedmych špecializovaných modulov, ktoré sú rozdelené do dvoch semestrov. Výučba programov potom probieha kombinovanou formou – na začiatku prvého semestra a v eho polovici sa študenti zúčastnia seminára a ďalej už potom študujú pomocou e-learningu. V druhom semestri je organizovaný jeden úvodný seminár. Študenti sa v priebehu celého štúdia osobne zúčastnia iba troch celodenných seminárov a zbytok štúdia si individuálne rozvrhnú podľa vlastných časových možností.

Aké sú podmienky prijatia k štúdiu?

Podmienkou pre prijatie do programu BBA je ukončené stredoškolské vzdelanie s maturitou, prijímacie skúšky uchádzači o štúdium neskladajú.

Aký je prínos titulu BBA?

Po splnení všetkých študijných povinností študent obdrží titul BBA, ktorý predstavuje ukončenie nižšieho stupňa profesného manažérskeho vzdelania. Absolventi tohto programu získajú potrebné zručnosti k vstupu do stredného a vyššieho managementu a prípadne tiež k štúdiu nadväzujúceho MBA programu.

Cena

Cena za studium BBA činí 1 920 EUR bez DPH.

Zahájenie nových cyklov

Štúdium BBA zahajujeme vždy 3x ročne: marec, máj a november.

Kvalitné štúdium BBA na BRITISH BUSINESS SCHOOL

Získajte možnosť kvalitného štúdia BBA za cenu 1 920 EUR bez DPH (pôvodná cena štúdia 2 734 EUR bez DPH).

Za podanie prihlášky neplatíte žiadny manipulačný poplatok! Prihlášku môžete podať jednoducho a rýchlo vyplnením on-line formulára alebo si môžete vytlačiť prihlášku v PDF formáte a ručne vyplnenú nám ju zašlite poštou na našu adresu.

Prihláste sa teraz.

Využite mimoriadnu cenu štúdia.

Cena štúdia

2 734 EUR bez DPH 1 920 EUR bez DPH 2 323 EUR s DPH
  • Podanie prihlášky
    je zadarmo
  • Nezaberie viac
    ako 2 minúty
  • Pomôžu vám naše
    študijné koordinátorky

Referencie firem

Potrebujete radu?

+420 601 553 562 Po—Pá 9.00—17.00
info@britschool.cz Odpovieme do 24 hodín
V Jámě 1, 110 00 Praha 1 Navigácia k cieľu