Kto sme

BRITISH BUSINESS SCHOOL je prestížna vzdelávacia inštitúcia na poskytovanie kvalitného manažérskeho vzdelania v profesijne vzdelávacích programoch MBA, DBA, BBA a LLM.

Naše ciele

Hlavným poslaním BRITISH BUSINESS SCHOOL je, aby u nás študenti získali znalosti, ktoré vo svojom profesnom živote skutočne využijú, a ktoré im pomôžu naplno rozvinúť ich potenciál. Výučba na CBS vychádza vždy z najnovších praktických i teoretických poznatkov, a preto veľmi dbáme najmä na kvalitu našich lektorov, ktorí vynikajú svojou vysokou odbornosťou a mnohoročnými skúsenosťami z praxe. Najvyššiu úroveň našich vzdelávacích programov potvrdzujú aj prestížne akreditácie a členstvá v medzinárodných asociáciách dohliadajúcich na kvalitu vzdelávania.

Staráme sa prirodzene tiež o to, aby sme maximálne vyšli v ústrety i tým najviac zaneprázdneným študentom, a preto ponúkame štúdium ako v dištančné, ale napriek tomu veľmi flexibilné kombinované tak množstvo programov ponúkame aj v online podobe.

BRITISH BUSINESS SCHOOL poskytuje kvalitné vzdelávanie v týchto programoch

Pre koho je štúdium určené?

Profesijne vzdelávacie programy v BRITISH BUSINESS SCHOOL ponúkajú účastníkom rozšírenie ich manažérskych znalostí a zručností nad rámec vysokoškolského vzdelania. Programy sú určené nie len pre podnikateľov, zamestnancov štátnej správy či členov stredného a vyššieho managementu, ale pre všetkých, ktorí majú záujem o zdokonalenie svojich dosiaľ nadobudnutých znalostí a poznatkov z odboru a ich rozšírenia predovšetkým na poli praktického využitia.

Kto vás bude učiť?

Lektorský tím BRITISH BUSINESS SCHOOL je zostavený z kvalitných odborníkov, z ktorých sa každý venuje konkrétnej oblasti daného vzdelávacieho programu. Vďaka ich pomoci sú študenti schopní efektívne aplikovať teoretické znalosti do praxe. Výučba lektorov je založená na skutočných príkladoch, reálnych projektoch a prípadových štúdiách. Výsledkom a pridanou hodnotou tohto spôsobu výučby sú cenné návody, rady a postupy pre skvalitnenie najrôznejších firemných procesov alebo komunikácie využiteľnej v každodennej profesijnej praxi.

Štúdium je ľahko skĺbiteľné so zamestnaním

Vďaka flexibilnej forme štúdia si môžu uchádzači prispôsobiť výučbu aktuálnym časovým možnostiam. Vzdelávacie programy sú tak plne nastavené pre ich absolvovanie popri zamestnaní a umožňujú novo získané poznatky a informácie aplikovať do vlastného pracovného prostredia každého študenta. Podstatnou stránkou je aj možnosť uchádzačov obohacovať výučbu návrhom vlastných tém a konzultovať ich firemné záležitosti a problémy priamo na hodinách s lektormi. Týmto potom dochádza k naplneniu hlavnej vízie BRITISH BUSINESS SCHOOL, teda k efektívnemu zapojeniu teoretických znalostí do praktického profesijného života.

Referencie našich absolventov
ďalšie referencie >>

Ing. Tomáš Richtr, MBA

absolvent MBA Strategický management


„Studium mi otevřelo obzory neskutečným způsobem. Narazil jsem na spoustu principů, metodik a dalších poznání, které jsou pro mě velmi inspirativní. Některé poznatky dokáži již přímo hned teď aplikovat ve společnosti, ve které pracuji. Výuka mě neskutečně bavila a studium mohu jednoznačně doporučit."

Pokračovať ďalej

Jakub Krejča

absolvent MBA Sales management


„Musím sám za sebe říci, že každá hodina byla individuální, neskutečně mě bavila a co bylo skvělé, že každý lektor k nám i individuálně přistupoval, takže se zajímal o to co děláme a aplikoval hodinu přímo na naše podnikání."

Pokračovať ďalej

Matěj Zajíček

absolvent MBA Marketing a Public Relations


„Škola mi ve všem co jsem potřeboval vycházela vstříc a s lektory byla velmi dobrá komunikace. Své nové znalosti okamžitě implementuji do praxe a využívám jich ve svém zaměstnání. Studium vřele doporučuji, výuka mě bavila a bylo to pestré."

Pokračovať ďalej

Ing. Slávka Čatlošová, MBA

absolventka programu Sales management


„Štúdium MBA v odbore Sales management mi pomohlo predovšetkým k získaniu nových podnetov  k zlepšeniu práce, výkonnosti a efektívnosti mojej osoby ako manažéra v obchodnej spoločnosti, ako aj k prehĺbeniu znalostí v riadení vzťahov so zákazníkmi.“

Pokračovať ďalej

Mgr. Lukáš Uhliarik, M.A.

absolvent MBA Management and Leadership„This school is an outstanding top-ranked institution for a reason."
„Tato škola je dle mého názoru vynikající instituce, která si zaslouží to nejvyšší hodnocení."

Pokračovať ďalej

Bc. Tomáš Matejička, MBA

absolvent MBA Management a leadership Online


„Štúdium MBA v odbore management a leadership pomôže manažérom zlepšiť svoje kompetencie a zvýšiť svoju kvalitu a odbornosť pri manažérskych rozhodnutiach.”

Pokračovať ďalej

Petra Sýkorová, MBA

absolventka MBA Krizový management


„Studium Krizového managementu mi umožnilo rozšířit mé stávající profesní dovednosti a dalo mi komplexnější pohled na problematiku managementu.”

Pokračovať ďalej

Ing. Zbyněk Zemánek, MBA

absolvent MBA Management a leadership Online


„Pro studium MBA jsem se rozhodl, abych zdokonalil své manažerské znalosti a naučil se nové informace.”

Pokračovať ďalej

Ing. Michal Ladecký, MBA

absolvent MBA Krizový management


„Štúdium na Vašej škole bolo pre mňa obohacujúce.”

Pokračovať ďalej

Potrebujete radu?

+420 601 553 562 Po—Pá 9.00—17.00
info@britschool.cz Odpovieme do 24 hodín
V Jámě 1, 110 00 Praha 1 Navigácia k cieľu