Štúdium LLM

Master of Laws (LLM) je profesionálne vzdelávací program, ktorý je zameraný na oblasť súkromného a obchodného práva.

Čo je to LLM?

Executive Master of Laws (LLM) je profesijne vzdelávací program, ktorý je zameraný na prehĺbenie znalostí z oblasti súkromného práva so špecializáciou na právo obchodné.

Pre koho je štúdium LLM určené?

Program LLM je vďaka svojmu praktickému zameraniu určený predovšetkým pre uchádzačov s predchádzajúcim právnym vzdelaním, ako sú advokáti, koncipienti, notári či právni špecialisti, ale tiež pre vrcholových manažérov tuzemských i zahraničných spoločností, riaditeľov pracovníkov verejnej správy, ktorí sa zaoberajú obchodným a podnikovým právom a ktorí neustále pracujú na zdokonalení svojej kvalifikácie.

Ako štúdium prebieha?

Štúdium programu LLM na BRITISH BUSINESS SCHOOL sa skladá z desiatich špecializovaných modulov, ktoré sú rozdelené do dvoch semestrov. Výučba programov potom prebieha kombinovanou formou – na začiatku semestra a v jeho polovici sa študenti zúčastnia seminárov s interaktívnou výučbou zameranou na prax pod vedením odborných lektorov. Ďalej sa už študuje pomocou e-learningu, kde študenti môžu využívať všetky materiály v online podobe v študentskej sekcíi. Študenti sa v priebehu celého štúdia osobne zúčastnia štyroch celodenných seminárov a zbytok štúdia si môžu individuálne rozvrhnúť podľa vlastných časových možností. Na konci štúdia každý vypracuje záverečnú prácu, ktorú následne obhajuje.

Aké sú podmienky prijatia k štúdiu?

Podmienkou pre prijatie do programu LLM je ukončené vysokoškolské vzdelanie aspoň na bakalárskom stupni. Prijímacie skúšky uchádzači o štúdium neskladajú.

Aký je prínos titulu LLM?

Absolvent programu LLM získa ucelený prehľad o právnych predpisoch súvisiacich s obchodnou a podnikovou praxou, ktorá bude doplnená konkrétnymi prípadmi z praxe.

Cena

Cena za štúdium LLM je teraz zvýhodnenú cenu 3 840 EUR bez DPH.

Zahájenie nových cyklov

Štúdium LLM zahajujeme vždy 3x ročne: marec, máj a november.

Ponuka študijných programov

Kvalitné štúdium LLM na BRITISH BUSINESS SCHOOL

Získajte možnosť kvalitného štúdia LLM za cenu 3 840 EUR bez DPH (pôvodná cena štúdia 5 469 EUR bez DPH).

Za podanie prihlášky neplatíte žiadny manipulačný poplatok! Prihlášku môžete podať jednoducho a rýchlo vyplnením on-line formulára alebo si môžete vytlačiť prihlášku v PDF formáte a ručne vyplnenú nám ju zašlite poštou na našu adresu.

Prihláste sa teraz.

Využite teraz mimoriadnu cenu štúdia.

Cena štúdia

5 469 EUR bez DPH 3 840 EUR bez DPH 4 646 EUR s DPH
  • Podanie prihlášky
    je zadarmo
  • Nezaberie viac
    ako 2 minúty
  • Pomôžu vám naše
    študijné koordinátorky

Referencie firem

Potrebujete radu?

+420 601 553 562 Po—Pá 9.00—17.00
info@britschool.cz Odpovieme do 24 hodín
V Jámě 1, 110 00 Praha 1 Navigácia k cieľu