Prečo študovať u nás

BRITISH BUSINESS SCHOOL je prestížna vzdelávacia inštitúcia zameraná na poskytovanie kvalitného manažérskeho vzdelania v profesijných vzdelávacích programoch MBA, DBA, BBA a LLM. Tie sú ideálnym riešením pre všetkých, ktorí chcú investovať do svojho osobného rozvoja a získať poznatky okamžite prenositeľné do praxe.

Zvýšite svoju cenu na trhu práce

Štúdium MBA je investíciou do vášho profesijného a osobného rastu. Rozšírite si znalosti z odboru nad úroveň vysokoškolského vzdelania a získate lepšiu možnosť uplatnenia na prestížnych pozíciách vo významných nadnárodných spoločnostiach. Získate tiež nové impulzy pre podnikanie a zlepšíte si svoje manažérske zručnosti.

Budete sa učiť od najlepších

Spolupracujeme s poprednými odborníkmi z praxe aj z akademického prostredia, ktorí predstavujú špičky vo svojom odbore, a ktorí sú ochotní študentom poskytnúť mnohoročné skúsenosti z vlastnej praxe. Študenti tak majú jedinečnú možnosť priamo konzultovať s lektormi záležitosti a problémy zo svojej vlastnej obchodnej praxe.

Efektívne a za jeden rok

Vďaka efektívnej forme výučby je študentom umožnené získať kvalitné vzdelanie za 1 rok (2 semestre). Nový študijný cyklus začína oficiálne v marci, máji a novembri.

Z ponuky našich programov si vyberiete ten pravý

Ponúkame 16 špecializovaných odborov MBA (Master of Business Administration), 2 programy BBA (Bachelor of Business Administration) a tradične uznávaný program so zameraním na právo: LLM (Master of Laws). Ak máte už dlhoročné skúsenosti v manažmente a hľadáte niečo špeciálne ponúkame program DBA (Doctor of Business Administration).

Získate medzinárodný certifikát IES

Absolvovaním štúdia môžete získať prestížny medzinárodný certifikát. BRITISH BUSINESS SCHOOL dbá na kvalitu poskytovaného vzdelania, preto si cení prestížne akreditácie a členstvo v medzinárodných asociáciách, ktoré dohliadajú na kvalitu výučby.

Skĺbiť prácu a štúdium

Flexibilná forma štúdia je prispôsobená vyťaženým manažérom. Dištančná forma štúdia v kombinácii s moderne riešeným e-learningom umožňuje prispôsobiť si štúdium podľa vlastných časových možností. Všetky prednášky a semináre prebiehajú vždy v sobote (4x do roka).

Študujete MBA, DBA, BBA a LLM odkiaľkoľvek

Študentská sekcia je prístupná online. Jedným kliknutím v ňom nájdete všetky informácie a potrebné študijné materiály k jednotlivým modulom. Samozrejmosťou je dostupnosť hodnotenia seminárnych prác lektormi.

Česky aj slovensky

Štúdium prebieha v českom jazyku, seminárne práce je ale tiež možné odovzdávať v slovenčine.

Nadviažete zaujímavé kontakty

Pri štúdiu MBA sa na našej škole stretnete s množstvom zaujímavých ľudí ako priamo z vášho odboru, tak aj špičkami biznisu. Vďaka seminárom a tematickým stretnutiam tak získate cenné kontakty, ktoré môžete následne využiť aj v profesionálnom živote. Môžete sa tiež stať členmi nášho absolventského klubu.

Kto sú naši absolventi?

Inšpirujte sa pri výbere štúdia osobnými referenciami našich absolventov. „V dobe, kedy vzdelanie nemá životnosť desiatok rokov, je nevyhnutné, aby každý manažér dopĺňal svoje vzdelanie priebežne a zaisťoval si tak prehľad v reálnom čase naprieč všetkými disciplínami,“ predostrel svoju motiváciu k štúdiu absolvent MBA Management a leadership Petr Vaněrka.

Abychom vám usnadnili rozhodování, připravili jsme pro vás také průzkum mezi našimi absolventy. Podívejte se, jak hodnotili absolventi MBA programů přínosy studia na BRITISH BUSINESS SCHOOL.

Podmienky štúdia MBA, DBA, BBA a LLM

Študenti sú na štúdium prijímaní bez prijímacích skúšok, je ale nutné splniť podmienky prijatia – mať teda v prípade záujmu o MBA odbor vysokoškolské vzdelanie. Titul univerzity ale nie je jediná možnosť, štúdium je prispôsobené profesionálom, ktorí majú dostatočnú manažérsku prax. Štúdium LLM potom vyžaduje predchádzajúce vzdelanie v oblasti práva. Podmienkou prijatia do programu BBA je ukončené stredoškolské vzdelanie s maturitou.

Štúdium DBA vyžaduje ukončené vysokoškolské vzdelanie minimálne na magisterskom stupni alebo ukončené profesijné vzdelávanie v programe MBA a preukázateľne doloženú dostatočnú prax v riadiacej či manažérskej pozícii v dĺžke minimálne 5 rokov. Za podanie a spracovanie prihlášky neplatíte žiadny manipulačný poplatok.

Referencie firem

Potrebujete radu?

+420 601 553 562 Po—Pá 9.00—17.00
info@britschool.cz Odpovieme do 24 hodín
V Jámě 1, 110 00 Praha 1 Navigácia k cieľu