JUDr. Tomáš Pacner

JUDr. Tomáš Pacner sa radí medzi odborníkmi na realitnom trhu v oblasti realitného poradenstva už od roku 1990. Problematiku realitného poradenstva rieši s klientmi na dennej báze. Po absolvovaní Právnickej fakulty na Univerzite Karlovej v Prahe disponuje desaťročnými skúsenosťami v podnikovom riadení a následných 26 rokov sa zaoberá obchodom s nehnuteľnosťami.

Dlhoročná prax zaisťuje JUDr. Tomášovi Pacner skúsenosti a ako je profesionálny predseda spoločenstva vlastníkov, ktorý rieši nehnuteľnostnej problematiku, má praktické skúsenosti s problematikou bytových družstiev a spoločenstiev vlastníkov.

Jeho špecialitou je sprevádzanie celým procesom od vzniku a založenia SV – radí v prípravnej fáze, navrhuje obsah, konzultuje, finalizuje, predstavuje, zúčastňuje sa zasadnutí zhromaždenia a riadi okrem iného oddelenia Správy nehnuteľností.

Publikoval množstvo odborných článkov a komentárov, je registrovaný v odborných poradniach zameraných na problematiku realitného poradenstva a v neposlednom rade na školenie Asociácie realitných kancelárií Českej republiky, kde pravidelne prednáša ako lektor problematiku SV a právnych vzťahov v oblasti nehnuteľností.

Potrebujete radu?

+420 601 553 562 Po—Pá 9.00—17.00
info@britschool.cz Odpovieme do 24 hodín
V Jámě 1, 110 00 Praha 1 Navigácia k cieľu